İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME

 

toyRosso.com`dan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde, anlaşmalı olduğumuz kargolar veya teslim aldığınız kargo ile karşı ödemeli olarak "Mahmutbey Mahalle İstoç Toptancılar Çarşısı 2455 Sokak No:43 Bağcılar İstanbul/Türkiye" adresine göndermeniz yeterli olacaktır.


Ancak anlaşmamız olmayan diğer kargo firmalarıyla gönderilen ürünlerin kargo ücreti göndericiye aittir.

14 günü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul edilmemektedir. İade süresi dolan faturasız, ambalajsız, kullanılmış tekrar satılabilir özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecek, tarafınıza karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir.

İadeniz toyRosso.com`un ilgili birimleri tarafından incelendikten sonra tarafınıza dönüş yapılarak süreç başlayacaktır.

İadeniz onaylandığında ürün tutarı, irtibat telefon numaranızdan sizlere ulaşıldığı takdirde en geç 3-7 iş günü içerisinde iade edilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve ToyRosso.com`un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürünlerinize ait ürün tutarının tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli olarak kredi kartınıza ödenecektir.

Ulaşılamayan irtibat telefon numaralarından kaynaklı gecikmelerden toyRosso.com sorumluluk kabul etmemektedir.

Ayrıntılı bilgi için [email protected] E-mail adresimiz ile Bilgi Talep Edebilirsiniz.

 

 

HANGİ ÜRÜNLER İADE EDİLEMEZ?

 

*14(On dört) günlük sürenin aşılması durumunda iade işlemleri gerçekleşmemektedir.

*Hijyen ve temizlik kuralları gereği Şişme Ürünlerde( Havuz, Yatak, Bot, Yastık, vb. Oyuncak) iade kabul edilmemektedir.

*Kırık, hasarlı vb. şekilde tarafınıza ulaşan ürünlerde, kargo görevlisinden "Hasar Tazmin Tutanağı" tutması talep edilmektedir. Tutanak olmadan iade işlemi yapılmamaktadır.Kulanılmış , koparılmış ve yıkanmış ürünler kabul edilmemektedir.

 

 

KUSURLU ÜRÜN İADELERİ

 

toyRosso.com`dan kaynaklanan yanlış ürün, yanlış model ve yanlış renk v.b gönderimleri kullanmadan satılabilir özelliğini kaybetmeden ürünün tarafınıza teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisin de toyRosso.com Müşteri Hizmetleri [email protected] ile temasa geçerek kargo ücreti ödemeden iade yapabilirsiniz.

Bu sürenin dışın da herhangi bir şekil de ürünlerinizin iade ve değişimi yapılamamaktadır. Ürün iadelerinde sadece ürünlerin tamamı kusurluysa ücret iadesi ve ödenen kargo bedeli geri ödenmektedir. Bunun dışında beğenmeme vb. cayma hakkını kullanması durumunda sadece ürün bedeli iade edilir.

 

İADE VE DEĞİŞİM SÜRESİ KAÇ GÜNDÜR?

 

Tüketici Kanunun da yer alan Sebep Göstermeden Cayma hakkı sadece ürünü teslim aldığınız günü takip eden ilk 14 günü içermektedir.

İade ve değişim amaçlı ürün gönderimi yapılırken MNG kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapabilirsiniz.

Anlaşmamız olmayan kargo firmalarıyla gönderilen iadenin kargo ücreti göndericiye aittir.

 

 

DEĞİŞİM İŞLEMLERİ NASIL GERÇEKLEŞİR?

 

Değişim ürünü toyRosso.com ilgili birimlerine ulaştığında, tarafınıza dönüş yapılarak talep ettiğiniz renk/model ile değişimi sağlanıp tarafınıza gönderimi gerçekleştirilmektedir.

 

Bu internet sitesi toyRosso.com`un kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir.

toyRosso.com bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

 

 

toyRosso.com, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.