www.toyrosso.com`dan aldığınız ürünleri teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde eksiksiz olarak anlaşmalı olduğumuz kargo ile karşı ödemeli olarak iade yapabilirsiniz.

Ancak anlaşmamız olmayan kargo firmalarıyla gönderilen ürünlerin kargo ücreti göndericiye aittir.

İade süresi dolan faturasız, kullanılmış, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecek, size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir.

Şişme ürünlerde (havuz, tek-çift kişilik yatak vb) hijyen kuralları gereği iade ve değişim yoktur.

İadeniz www.toyrosso.com`un ilgili birimleri tarafından incelendikten sonra sizlere dönüş yapılarak süreç başlayacaktır. İadeniz onaylandığında ürün ücreti, irtibat numaranızdan sizlere ulaşıldığı takdirde en geç 5 iş günü içerisinde iade edilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve www.toyrosso.com`un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır.

Göndermek istediğiniz ürünü faturanın üzerinde yazılı bulunan adrese göndermeniz yeterlidir.

Faturanın üzerinde adres mevcut değil ise ürünün içerisine irtibat bilgilerinizi ve sipariş numaranızı boş bir kağıda not şeklinde yazarak MNG Kargo ile adresimize gönderebilirsiniz.

MNG Kargo İade ve Değişim Kodu: 526739107

İade işlemlerinde anlaşmalı kargomuz ile herhangi bir ücret ödemeden ürünleri gönderebilirsiniz

Teslim olamayan ürün tarafımıza tekrar geldiğinde İade ve değişim departmanı konu ile ilgili olarak size ulaşamadığında mesaj gönderimi gerçekleştirmektedir ve işlemleriniz için 48 saatlik bekleme sürecine girmektedir. Tekrar dönüş sağlanmadığı takdirde kredi kartınıza ödeme işlemi sağlanmaktadır

İade işlemlerinde kargo ve kapıda ödeme işlem ücreti ödenmemektedir. Sadece ürün bedeli ödenmektedir